Menu Close

Mažųjų olimpiada 2014

Kovo mėnuo buvo gausus sportinėmis varžybomis, renginiais. Mūsų vaikai visur aktyviai dalyvavo. Ne visada pasisekdavo taip, kaip norėtume, tačiau pralaimėjimai mus grūdina, skatina tobulėti, ieškoti savo darbo spragų.

Fotoakimirkos »

 

Kovo 7 d. Kupos pradinėje mokykloje vyko šaškių turnyras, kurį organizavo ir rėmė politikas Ramūnas Karbauskis. Priešmokyklinio amžiaus grupėje mūsų ugdytinis Justas Mykolaitis iškovojo antrą vietą. Jam įteiktas medalis. Visiems varžybų dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.

Keturi „Šermukšniukų“ grupės vaikai dalyvavo bėgime, skirtame tarptautinės tuberkuliozės dienai prisiminti. Ūlos tėtis Kęstutis Mekšėnas pasiūlė bėgti kartu su vyresniaisiais, tik žymiai trumpesnę atkarpą. Vaikai neišsigando net lietaus. Bėgimą jau trečius metus organizavo Kupiškio technologijos ir verslo mokykla.

Viešėjai įstaigai „Sveikatos ambasada“ paskelbus apie respublikinį projektą „Mažųjų olimpiada 2014“, suskubome joje dalyvauti. Juo labiau, kad iškelti projekto tikslai sutapo su mūsų įstaigos siekiamybe. Vaikus varžyboms ruošė auklėtojos Lina Rimšienė ir Rima Simanavičienė bei papildomo ugdymo pedagogė Jurgita Naikauskienė. Kovo 26 d. mums teko didelė atsakomybė organizuoti pirmojo etapo varžybas trims šiaurės Lietuvos rajonų darželiams. Varžėmės su Rokiškio vaikų lopšelio-darželio „Varpelis“ ir Pasvalio vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ komandomis. Po kapitono Flinto „Piratų mankštos“ prasidėjo atkaklios kovos. Visų komandų vaikai labai stengėsi, tačiau reikia mokėti ne tik laimėti, bet ir garbingai pralaimėti. Šį kartą mūsų komandai pasisekė mažiau, užėmėme garbingą trečią vietą. Tačiau pralaimėjusių nebuvo, visi dalyviai apdovanoti VŠI „Sveikatos ambasada“ diplomais, atminimo dovanėlėmis, o pedagogai – padėkomis. Nuoširdžiai džiaugiamės Rokiškio vaikų lopšelio-darželio „Varpelis“ komanda, kuri užėmė pirmą vietą ir pateko į kitą etapą. Dėkojame Kupiškio P. Matulionio progimnazijos administracijai, suteikusiai patalpas varžyboms. Nuoširdų ačiū tariame varžybų teisėjams: Virginijai Šemetienei, Eglei ir Aidui Mikėnams.


 

Skip to content