Menu Close

Kovo mėnesio projektas „Pavasarinis gūsis“

Kovo mėnesį vykdėme projektą „Pavasarinis gūsis“. Domėjomės pavasarinėmis šventėmis, stebėjome mus supančią gamtą, ieškojome gyvybės prabudimo apraiškų, mojome parskrendantiems paukščiams, bandėme pamėgdžioti jų balsus. Grupėse pasisėjome įvairių sėklyčių, auginome gėlių, daržovių daigelius, kūrėme „žaliąsias palanges“. Daug piešėme, aplikavome, o koridoriuje ir laiptinėse vyko įvairių darytų paukštelių parodėlės.

Fotoakimirkos »

Kovo 4 d. darželyje šurmuliavo Kaziuko turgus, visose grupėse apsilankė Lašininis ir Kanapinis. Vaikai vijo žiemą ir vaišinosi blynais.

Kovo 20 d. – pasaulinė Žemės diena. Ta proga vaikai rinkosi į salę, žiūrėjo filmukus apie žemę, lauke puošė medžius įvairiais rankų darbo paukšteliais. Dalyvavome respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų akcijoje „Ekogirlianda“ – tai girliandos iš tekstilės atliekų, o fotonuotraukas išsisiuntėme akcijos sumanytojams Klaipėdos l-d  „Žuvėdra“.

Kovo 24-30 d. darželyje vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Vaikai mokėsi tolerancijos vienas kitam.  Projektą vainikavo šventinė pramoga „ Sveikas, pavasari !” . Vaikai aiškinosi apie pavasario pranašus, kiekviena grupė pasirodė su savo programėle. Šventė baigėsi gandro vaišėmis – obuolių pyragu .

Auklėtojos: Elida Kunigonienė ir  Vanda Valiaugienė


Skip to content