Naujienos

Tvarus sportinis renginys „Ąžuolų parko detektyvai“
Gegužės 20 d. Kupiškio Kupos upės slėnio, Ąžuolų parkelyje vyko tvarus ir aktyvus sportinis orientacinis renginys „Ąžuolų parko detektyvai“, subūręs keturių ikimokyklinio ugdymo įstaigų (Kupiškio

Teatro ir muzikos žaidimai su „Teatriuku“
Gegužės 15 d. mūsų darželyje vyko Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Bibliotekos burės“ teatro ir muzikos žaidimai su „Teatriuku“ ir dainuojančiais aktoriais – Dalia

Raidžių paradas
Balandžio 22 d. mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo vaikų komanda kartu su mokytoja Laura vyko į Subačių, dalyvauti tradiciniame renginyje „Raidžių paradas“, kurį devintus metus organizuoja

Žalioji žinutė
Balandžio 21 d. vyresniesiems vaikams vyko virtualios realybės edukacija „Žalioji žinutė“. Naudodami pažangias virtualios realybės technologijas vaikai kartu su pagrindiniu herojumi panda, keliavo į įtraukiantį

Aš bėgu 2026
Šiandien (balandžio 16 d.) darželyje netrūko šurmulio, juoko ir geros nuotaikos – vyko sveikatinimo akcija „Aš bėgu 2026“. Tai buvo ne tik smagus renginys, bet
Truputis istorijos
Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Obelėlė“ veiklos pradžios data – 1987 m. lapkričio 12 d. Tuo metu įstaiga vadinosi Kupiškio miesto vaikų lopšeliu – darželiu Nr. 4.
Įstaigos vedėja nuo įkūrimo iki 1994 m. rugpjūčio 31 d. dirbo Lina Rimšienė. Nuo 1994 m. rugsėjo 1d. įstaigai pradėjo vadovauti Gelmina Buzienė.
Kupiškio rajono tarybos 1995 m. gruodžio 8 d. sprendimu Nr. 115 įstaiga pavadinta Kupiškio miesto vaikų lopšeliu-darželiu „Obelėlė“, o 1999 m. rugsėjo 30 d. Kupiškio rajono tarybos sprendimu Nr. 93 įstaiga pavadinta Kupiškio vaikų lopšeliu-darželiu „Obelėlė“.
Mes užtikriname ugdymą(si), leidžiantį kiekvienam vaikui jaustis gerai ir pagal savo gebėjimus pasiekti geriausių rezultatų.
Administracija
Danguolė Koženiauskienė
Jurgita Naikauskienė
Susisiekite su mumis
Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų įstaigos narį
