Menu Close

2013-11-27

Lapkričio 27 d. vyko baigiamasis lapkričio mėnesio projekto „Iš tvarto močiutės ir miško gražaus“ renginys. Jį vedė direktorė Danguolė Koženiauskienė ir pavaduotoja Valerija Kuprienė. Vaikai į salę suėjo ne paprastai, o lįsdami pro tunelį. Tuo pačiu keliu atėjo ir auklėtojos. Tai buvo stilizuota pirštinė, į kurią patekti galima tik per pirštinės riešą.

Fotoakimirkos »

Suėjus visiems, vedančiosios pasekė ukrainiečių liaudies pasaką „Pirštinė“. Į mūsų „pirštinę“ sulindo kitokie gyvūnėliai. Su visais susipažinome: katinas – „Bitučių“ grupės vaikai, kiškis – „Pelėdžiukų“ gr. vaikai, lapė – „Šermukšniukų“ gr. vaikai, karvė – „Drugelių“ gr. vaikai, meška – „Ąžuoliukų“ gr. vaikai. Po kiekvieno prisistatymo vaikai žaidė žaidimus, darė mankštelę, mokėsi skaičiuotės.
Kokia šventė be siurprizų. Koridoriuje kaukė vilkas (sandėlininkė Violeta Mikėnienė). Pamatęs „pirštinę“, jis panoro pažiūrėti, kas gi čia gyvena. Vaikai sutiko priimti vilką, nes kaip tik renginio metu pradėjo smarkiai snigti. Tai buvo pirmas sniegas šiais metais. Visi draugiškai sutarėme, kad ir vilkui lauke šalta. Vilkas eidamas kažką rado ir parodė vaikams. Jis nežinojo, kad tai melionas. O vaikučiai viską žino. Gavę dovanų, jie skubėjo į grupes skanauti melionų. Visi iš „pirštinės“ išėjo taip, kaip atėjo – lįsdami pro tunelį (tai buvo pačių vaikų pasirinkimas).

 

Vaizdo filmukai“

 

Skip to content