Menu Close

Vaikų Velykėlės

Vaikų Velykėlės – gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, margučių dažymas, bet ir vaikų susipažinimas su Atvelykio šventės papročiais ir tradicijomis, dainomis ir žaidimais.
Balandžio 23 d. nemažas būrelis vaikų iš mūsų darželio rinkosi Kupiškio kultūros cento Didžiosios salės fojė dalyvauti šventėje „Vaikų Velykėlės“. Renginio metu žaidėme žaidimus, gaminome žaisliukus – viščiukus, supomės, klausėmės muzikos, rinkome gražiausią ir tvirčiausią kiaušinį. Grįžę į darželį, turėjome daug veiklos – papuošti Didijį margutį. Tai labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus” organizuojamo konkurso „Vaikų Velykėlės“ užduotis. Šis konkursas puoselėja gilias lietuviškas tradicijas, ugdo mąstyseną ir bendrumo dvasią.
Pasidžiaugti pasiektu rezultatu balandžio 25 d. susirinkome darželio teritorijoje organizuotoje šventėje „Vaikų Velykėlės“. Žaidėme muzikinį žaidimą „Gaspadinė ant sekminių“ ir Velykinius žaidimus: kiaušinis ant šaukšto, margučio ieškojimas, netradicinio kiaušinio ridenimas. Buvo surengtos ir margučių ridenimo varžybos.
Šventės akimirkas įamžinome nuotraukose, o patirtais įspūdžiais dalinomės  su draugais ir šeimos nariais.

Fotoakimirkos »

Laima Vaidilienė, muzikos mokytoja
Vitalija Vaitiekūnaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Skip to content