Menu Close

Turizmas mažiesiems

Rugsėjo 27 d. – Pasaulinė turizmo diena. Šia proga  rugsėjo 26 d. darželyje sulaukėme svečių iš Vilniaus Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyriaus –  metodininkų Mariaus Juškevičiaus ir Rolando Užubalio bei jų padėjėjo.

Fotoakimirkos »

Pas mus jie svečiuojasi ne pirmą kartą ir padeda mums organizuoti renginį „Turizmas mažiesiems”. Galėjome išbandyti įvairias turistines ir indėniškas užduotis: laisvai skristi lynu, eiti virvinėmis lygiagretėmis, pabūti tikroje palapinėje, šaudyti iš lanko, mėtyti indėnišką tomahauką, važinėtis su riedlente, paspirtuku, rogutėmis pasivėžinti ir pavėžinti auklėtojas, šuoliuoti maišuose.
Pasidalinti džiaugsmu ir išbandyti turistines užduotis „Drugelių” grupės vaikai į svečius pasikvietė  Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė” „Zuikučių” grupės vaikus. Draugystė prasidėjo grupėje, o vėliau visi susirinko į darželio kiemą. Vaikai su nekantrumu  išbandė visas turistines užduotis.
Pasibaigus renginiui, dėkojome turistams už smagiai, įdomiai praleistą laiką. Vaikai gavo saldžias dovanėles, kurias parūpino VO „Gelbėkit vaikus” Kupiškio SP.

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content