Menu Close

Spalio mėnesio projektas „Lietaus stotelės”

Pirmąją mėnesio savaitę į svečius pas darželio vaikučius atskrido varna paštininkė, kuri atnešė visoms grupėms laiškus su užduotėlėmis nuo Merės Popins. Vaikai turėjo susipažinti su Lietuvoje gyvenančiais paukščiais, išmokti pamėgdžioti paukščių kalbą, nupiešti, aplikuoti, nulipdyti labiausiai patikusį paukštį. Voke  buvo įdomios informacijos apie paukščius.

Fotoakimirkos »

Antrąją savaitę vaikai, susirinkę į salę, žiūrėjo animacinį filmuką apie kiškį. O tada netikėtai, tarytum iš filmo, į salę atšokavo kiškis, kuris maiše vaikams atnešė dar vieną laišką nuo Merės Popins. Laiškuose buvo surašytos skirtingos užduotėlės kiekvienai grupei: „Pelėdžiukams” – įminti mįsles apie daržoves, „Ąžuoliukams” sužinoti apie avietės,  „Šermukšniukams” apie dilgelės, „Bitutėms” apie medaus, „Drugeliams” apie mėlynės gydomąsias savybes. Vaikai užduotėles turėjo atlikti iki susitikimo su Mere Popins per rytmetį „Gamtos vaistinė”.  Voke vaikučiai  rado daug įdomios informacijos apie įvairias žolelių, uogų, vaisių, daržovių gydomąsias savybes. Kiškis pavaišino vaikus gardžiais obuoliukais ir palinkėjo sėkmės atliekant užduotėles.
Rytmetis „Gamtos vaistinė” prasidėjo susipažįstant su Mere Popins. Ji papasakojo, ką reikia daryti, kokių žolelių arbatas, kokias daržoves ir vaisius valgyti, kad visada būtume sveiki ir  norėjo išgirsti, kaip vaikams sekėsi atlikti užduotis. Vaikai savo užduotis pristatė dainomis, eilėraščiais, šokiais. Rytmetį pabaigėme labai svarbiu sveikatai dalyku – kolektyvine mankšta. Merė Popins už šauniai atliktus darbus apdovanojo vaikus žolelių arbata, medumi ir spalvinimo knygutėmis.
Visi sveikai, gerai nusiteikę dar pasigrožėjo rudens gėrybių paroda „Rudens spalvų taku”.

Auklėtojos: Rima Simanavičienė, Jurgita Naikauskienė

Skip to content