Menu Close

Šokis Žemei

Šokio tikslai: formuoti  aplinkosaugines nuostatas ir gamtai palankų elgesį; ugdyti atsakomybę už savo veiksmus sąveikaujant su mus supančia aplinka ir žmonėmis;  skatinti atkreipti dėmesį į ekologines bei nykstančių gyvybės formų problemas bei ieškoti bendrų aplinkosaugos sprendimo būdų.

Fotoakimirkos »

 

Mūsų socialiniai partneriai iš Klaipėdos lopšelio-darželio „Obelėlė“ ir „Apkabinkime Žemę“ komanda pasiūlė paruošti tarptautinę dovaną ŽEMEI  pasaulinės Žemės  dienos proga – tai šokis Žemei  pagal Michael Jackson dainą „Earth Song“.
Darželio priešmokyklinės grupės vaikai ir muzikos mokytoja Laima Vaidilienė bei neformaliojo švietimo mokytoja Jurgita Naikauskienė mokėsi šio šokio ir kovo 20 d. kartu su bendraminčiais, kuriems rūpi Žemės likimas,  jį šoko.
Pirmą  kartą šokis Žemei buvo šoktas akcijoje „Pažvelk Žemės akimis“ 2016-03-18 12.00 val. Alytaus rotušės aikštėje, kurioje susirinko šio miesto pradinių klasių mokiniai. Ši pasi-rinkta meno forma puikiai suprantama įvairių tautų žmonėms, kad tai puikus būdas atkreipti žmonių dėmesį į gamtosaugines problemas.

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content